Szkolenia i warsztaty

Doświadczenie

Kawa oraz napary ziołowe są obecne w naszym codziennym i zawodowym życiu. W tej małżeńskiej spółce Magdalena jest niezłym ziółkiem, a Gabriel dużą czarną. Nasza oferta szkoleniowa zrodziła się z pasji. Tworzyliśmy ją stopniowo, zdobywając nowe kompetencje i wprowadzając je w życie.

Pragnienie

Naszym pragnieniem jest upowszechniać wiedzę na temat roślin i zdrowego żywienia, nie wyłączając z tego zdrowej kawy, bo taka jak najbardziej istnieje! Urozmaicony jadłospis, ziołowe kosmetyki i apteczka, dobra jakościowo kawa - to część naszego świata, którym chcemy się podzielić. To nasza misja.

Oferta indywidualna

Staramy się przygotowywać kursy w wersji zarówno stacjonarnej, jak i on-line. Stacjonarne odbywają się w Kawiarni Karowa 20. Zdalne polegają na pracy własnej podczas spotkania on-line z otrzymanymi wcześniej pakietami. Aktualna oferta kursów i terminy dostępne są na Karowa 20.

Oferta grupowa i dla firm

Oferujemy również szkolenia dla firm, grup przyjaciół czy po prostu osób, które skrzyknęły się, aby wzmocnić swoje umiejętności w przygotowaniu kawy. Wielu może zaciekawić świat ziół jako alternatywa dla kawy i herbaty. Inni mogą spojrzeć szerzej na zioła jako część świata kuchni czy kosmetyków. Uczestnicy warsztatów ziołowych często kończą je z produktem - np. gotowym prezentem dla ukochanej osoby.

Oferta Karowa 20

Zgłoszenia i wyceny indywidualne: kawiarniakarowa20@gmail.com lub 606 717 838.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl